твиттер сайта
подписаться на новости
Главная >> Полезное и интересное >> Видеонаблюдение во Львове

Видеонаблюдение во Львове

Відеоспостереження у Львові: підбір, установка, обслуговування

Сучасний відеонагляд– один з основних інструментів контролю за територією і важлива частина охоронних систем. Для тих, хто вкладає у власну безпеку, система відеонагляду – важлива покупка. Але обрати її правильно, непросто. Це пов’язано з кількома причинами:

 • Крім самих відеокамер потрібне й обладнання для передачі сигналу на екран, запису та збереження відео. Підібрати весь комплект правильно для багатьох надто складна задача.
 • Вся сучасна електроніка досить дорога. Це робить придбання відеонагляду дуже відповідальним рішенням. Відтак, знову необхідні консультації спеціалістів.
 • Під кожне приміщення потрібен окремий електроніки для відеонагляду. Підібрати правильно та створити з усього цього діючу систему може лише спеціаліст.
 

В цій статті користуючись досвідом спеціалістів «Княжої варти» ми розкажемо як обрати ефективний та оптимальний за ціною відеонагляд.

Вибір системи. Визначаємо задачі

Як і перед будь-яким придбанням, варто визначитись, чого ви очікуєте від системи відеонагляду. Слід знайти відповіді на кілька основних питань:

 • Яку територію охоплюватиме система?
 • Які задачі стоять перед системою відеонагляду?
 • Яка якість зображення необхідна?
 

Варто звертати увагу ще на низку параметрів:

 • Умови, в яких функціонуватиме система: розташування, освітлення, вологість.
 • Віддалення камери від об’єкту.
 • Потребу в додаткових функціях (розпізнавання номерних знаків, ідентифікація відвідувачів).
 

Вибір камери для відеонагляду

На ринку представлені дві основні категорії камер: аналогові та IP. Розглянемо обидва, щоб показати в яких випадках доцільно обирати той чи інший.

Аналогові. Їх використовують здебільшого на невеликих об’єктах, де необхідний лише відеонагляд. Основні переваги: простота монтажу і налаштування, невелика ціна. Недолік – низька якість зображення.

IP-камери. Дають якісніше зображення. Такі камери на кількох об’єктах можна об’єднати в єдину систему, до них можна підключитись дистанційно, через мережу internet. Систему з IP камерами легко масштабувати та інтегрувати з іншими системами (охорони, контролю доступу).

Зберігання записів

Після підбору камери слід вибрати, де ви плануєте зберігати відеозаписи. Тут ми радимо виконувати рекомендації спеціалістів та виробників. Це забезпечить стабільну взаємодію камер з жорсткими дисками (HDD, SSD) та іншим обладнанням.

Відеоспостереження(Львів). Кому довірити установку?

Коли обладнання для відеонагляду придбано, постає питання його монтажу та налаштування. Тут можливі два рішення: встановлювати самостійно чи довірити спеціалістам.

Перший варіант має лише одну перевагу – низьку ціну. З іншого боку кілька суттєвих ризиків та недоліків.

 • Ви не встановите складне обладнання і, скоріш за все, не зможете налаштувати всі його функції.
 • Самостійна установка може позбавити вас права на гарантійне обслуговування.
 • Самостійно встановлена система може працювати нестабільно.
 

Саме тому, ми радимо користуватись послугами спеціалістів компанії «Княжа варта». Обравши такий варіант, ви отримаєте низку важливих переваг:

 • Гарантії того, що система відеонагляду працюватиме стабільно, а можливі технічні проблеми швидку усунуть.
 • Можливість замовити додаткові послуги з охорони та безпеки. Це зробить систему відеоспостереження набагато ефективнішою.
 • Можливість переобладнати та правильно масштабувати систему відеоспостереження.
 

Саме тому, доцільніше співпрацювати з солідною охоронною компанією. Ми допоможемо вам підібрати обладнання для відеоспостереження, установити і налаштувати його.

Співробітництво з «Княжою вартою» допоможе вам захистити власне майно і оптимізувати витрати. Щоб створити надійну систему відеонагляду, пишіть або телефонуйте нам вже сьогодні.

 
Вы еще не читали этого?! Зря вы так ...
�������@Mail.ru Яндекс.Метрика